Düğün Yemekleri

Dizi Setlerine yemek, Reklam setlerine Yemek, Film Setlerine yemek & Tüm Setlere yemek Hizmeti!

Düğün yemekleri hizmeti Shine Food ‘ un bünyesinde barındırdığı hizmet tiplerinden sadece bir tanesidir. Düğün yemekleri dışında bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Kaliteli düğün yemeği dendiği zaman akla ilk gelen net firmalardan birisiyiz.

Hijyenik mi?

Şirketimizin konusu yemek ve mekanlar üzerine olduğu için bu işlerden hijyeni ayırırsak asla olmazdı, nasıl kurunun yanında fasulye ise yemeklerimiz dendiğinde de hijyen direkt akla gelir. Yemek fabrikamızın da özenli bir şekilde temizlendiğine dikkat çekiyoruz.

Peki ya aşçılar?

Standart olarak büyük restaurantların şefleri ve aşçıları ile çalışmaktayız. Yiyeceklerimizin bir kez tadına baktığınız zaman bunu zaten kavrayacaksınız !

Sipariş Talebinizi Oluşturun Anında Dönelim!

Oluşturacağınız ön sipariş talebi sonrası size daha iyi hizmet vermek adına arayacağız. “Düğün Organizasyon Yemeklerinin tek adresi”

  #düğünyemekleri

  Düğün Yemekleri

  Düğün yemekleri hizmeti Shine Food ‘ un bünyesinde barındırdığı hizmet tiplerinden sadece bir tanesidir. Düğün yemekleri dışında bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Kaliteli düğün yemeği dendiği zaman akla ilk gelen net firmalardan birisiyiz. Portaxe gibi şık bir mekanın esintileriyle yol almaktayız ve düğün organizasyonunuz için harika bir konumda bulunan bu yer bizim iş ortağımız olmakla birlikte; bir çok yere göre denize sıfır olup uygun fiyat skalasına giren çok az yerden birisidir. Standart düğün yemeklerinden sıkıldıysanız aradığınız firma Shine Food ‘ dur. Hizmet hayatına başladığı günden bu güne en çok tercih edilen kurum olmak hepimizin gururudur. Paranızın karşılığı yemek sloganımızla da istediğiniz organizasyona yemek sağlamakla birlikte kaliteli düğün yemekleri de bizim işimizdir.

  Kaliteli Düğün Yemekleri

  Kaliteli düğün yemekleri en kaliteli cateringden Shine Food’dan alınır! Shine Food güvencesiyle kaliteden ödün vermeyen sizlere uygun fiyatlı toplu yemek hizmeti sunmaktayız. Kaliteli düğün yemekleri bir adrese tabii olsaydı bu biz olurduk. Kaliteli düğün yemekleri dışında bir çok sektörel faaliyetimiz mevcuttur. Catering hizmetlerimiz sınır tanımıyor. Siz değerli müşterilerimiz için sadece düğün yemekleri değil tüm organizasyonunuzu biz yapabiliriz. Siz sadece isteyin ve olsun.

  Düğün organizasyon yemekleri

  Düğün organizasyonu yemekleri kaliteli olmalı ve müşteriyi mutlu etmelidir. Kaliteden ödün vermeyen kalite aşığı sizler için mutlaka olmazsa olmaz ürünlerle bezeli düğün organizasyon yemekleri ve düğün organizasyonları için gerekli tüm gereçler gerekirse mekanı bile biz sağlayalım! Mutluluğunuz için her şey bizde mevcuttur. Siz sadece düğün yapacağız bize düğün için “şu lazım” “bu lazım” diyin biz size sunalım.