Toplu Yemek Hizmeti

Toplu Yemek Hizmetimiz

Toplu yemek dendiği zaman akıllara gelen öncü firmalar arasında yerini sağlamlaştıran “Shine Food”

Hijyenik mi?

Şirketimizin konusu yemek ve mekanlar üzerine olduğu için bu işlerden hijyeni ayırırsak asla olmazdı, nasıl kurunun yanında fasulye ise yemeklerimiz dendiğinde de hijyen direkt akla gelir. Yemek fabrikamızın da özenli bir şekilde temizlendiğine dikkat çekiyoruz.

Peki ya aşçılar?

Standart olarak büyük restaurantların şefleri ve aşçıları ile çalışmaktayız. Yiyeceklerimizin bir kez tadına baktığınız zaman bunu zaten kavrayacaksınız !

Sipariş Talebinizi Oluşturun Anında Dönelim!

Oluşturacağınız ön sipariş talebi sonrası size daha iyi hizmet vermek adına arayacağız. “Düğün Organizasyon Yemeklerinin tek adresi”    WhatsApp Image 2021 10 14 at 16.36.49

    Toplu yemek hizmetimizden bir kare

    Toplu Yemek

    Toplu yemek dendiği zaman akıllara gelen öncü firmalar arasında yerini sağlamlaştıran “Shine Food” toplu yemek konusunda uzman ekibiyle isteklerinize ve ihtiyaç duyduğunu her alanda; yemek hazırlığı ve ulaşım + kurulum ve dağıtım gibi alanlar da hizmet vermektedir. Toplu yemek sistemi basit şekilde işler, siz değerli müşterilerimiz bizden kişi sayınıza göre yemek talep edersiniz ve bizden o kişi sayılarına göre açık yemek veya kapalı yemek (seçimize göre) şeklinde ayarlama yapar ve hizmetinize sunarız. Toplu yemek için en yegane adres Shine Food ile sizde bir adım daha ileriye gidin! Unutmayalım ki Sağlıklı kazançlar sağlıklı yemekler ile sağlanır. Mutlu çalışan = daha fazlası!