Setlere Yemek Hizmeti

reklamlishinefoodpsd
#setlereyemek

Setlere yemek | Dizi, Film Ve Reklam Setlerine Yemek Hizmeti

Shine Food Catering, Dizi setlerine yemek, Film setlerine yemek ve reklam setlerine yemek veren büyük bir firmadır. Setlerinize catering hizmeti sadece Shine Food ‘ da ! Set ortamını bilen ve deneyimli ekibimiz ile operasyonel tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz! İhtiyaç halinde masa kurulumu çadır kurulumu vb. isteklerinize anında yanıt verebilen sektörün öncü Catering Firması olmakla gurur duyuyoruz. Sizin de bu denli ihtiyaçlarınız varsa “buradan” teklif alabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli catering hizmeti buradan alınır! Setlere yemek bizim işimiz!

Sipariş ve destek için tıklayınız.
Dizi Setlerine yemek, Reklam setlerine Yemek, Film Setlerine yemek & Tüm Setlere yemek Hizmeti!

Setlere yemek denince aklınız da ve Google sıralama da önce Shine Food gelir, dilediğiniz alanda dilediğiniz zaman diliminde yanınızdayız!

Hijyenik mi?

Şirketimizin konusu yemek ve mekanlar üzerine olduğu için bu işlerden hijyeni ayırırsak asla olmazdı, nasıl kurunun yanında fasulye ise yemeklerimiz dendiğinde de hijyen direkt akla gelir. Yemek fabrikamızın da özenli bir şekilde temizlendiğine dikkat çekiyoruz.

Peki ya aşçılar?

Standart olarak büyük restaurantların şefleri ve aşçıları ile çalışmaktayız. Yiyeceklerimizin bir kez tadına baktığınız zaman bunu zaten kavrayacaksınız !

Sipariş Talebinizi Oluşturun Anında Dönelim!

Oluşturacağınız ön sipariş talebi sonrası size daha iyi hizmet vermek adına arayacağız.
  Kullandığımız Markalar

  erpilic
  tamek
  namet
  lezita
  tat
  komili
  sutas

  Referanslarımız

  kanaldshinefood
  erlerfilmshinefoood
  arcfilmshinfood
  akenerjishinefood
  ayyapimshinefood
  kulturasshinefood
  trtshinefood
  acev
  adriyatik
  aiesec
  anadolu
  atasay
  atlante
  Audi

  Film Setlerine Yemek

  Shine Food Film setlerine yemek hizmeti vermektedir. Büyük dizi ve filmler gibi sizler de filmleriniz için olmazsa olmaz yemek hizmetini en uygun fiyatlara alabilir ve bu büyük aileye adımınızı atabilirsiniz! Bir kez Setlere Catering hizmetimizi aldıktan sonra bir sonra ki filmleriniz de de tercihiniz bizden yana olacaktır! GARANTİ VERİYORUZ , bizden daha iyisini bulamayacaksınız. Sizi temin ediyoruz bu başarı kalıcı olacaktır.

  Dizi Setlerine Yemek

  Shine Food Ailesi olarak Dizi setlerine yemek hizmeti de vermekteyiz. Setlere yemeğin olmazsa olmaz catering firması tabldot ve diğer tip yemekler şeklinde, setlere açık yemek ve setlere kapalı yemek şeklinde de hizmet vermektedir. Paranızın karşılığı kaliteli dizi set yemekleri sadece Shine Food Catering’de !

  Setlere Yemek

  Shine Food Catering olarak dizi, film ve reklam setlerine yemek vermekteyiz. Setlere yemek bizim işimiz olduğu gibi genel anlamda catering de de bir numaraya oynayan vizyonu daima ileri olan bir yemek şirketiyiz. Tabldot denince akla gelen ilk firma olduğumuz gibi; büyük firmaların dizilerine yemek veren nadir firmalardanız ve bu klasman da tekiz denebilir. Set yemekleri sizler için özellikle yüksek kalorili et yemekleri ve sebze yemeklerinden oluşmaktadır. Kaliteli malzemelerle bezeli muazzam menüler siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için dizayn edilir ve reklam setlerinize veya diğer setlerinize sunulur.