Organizasyon Catering

organizasyon catering

#cateringorganizasyon

“Organizasyon Catering”

Organizasyon Catering firmaları arasında en kalitelilerinden birisi olan “Shine Food Catering” İstediğiniz türden etkinlik, düğün organizasyonu yemekleri, after party yemekleri, kokteyl organizasyonu vb. gibi hizmetler de sizleri yalnız bırakmamakla birlikte, kaliteden ödün vermeyen ve lezzetli hizmet anlayışı ile davetlilerinize unutulmaz bir gün yaşatıyor. Kalitenin ve hizmetin hakkını vermek kolay değildir, biz bu yüklerin altından kalkabilecek donanıma sahip büyük bir yemek fabrikasıyız! Siz bize isteklerinizi iletin, biz istenilen alanda istenilen saatte olalım ve kurulumu ona göre beraber dizayn edelim. Akabinde yiyecek ve içecek hizmeti adına gerekli alanlar da hizmete başlayalım. Elit misafirleriniz için standardın çokça üstünde personel tedariği sağlayalım. Organizasyon catering klasmanında zirveyi hedefleyen vizyon ve misyonumuzla siz değerli müşterilerimizi sabırsızlıkla beklemekteyiz. Standartları aşan bir hizmet istiyorsanız, tercihiniz Shine’ dan yana olmalıdır. Muazzam ürün yelpazemiz ile organizasyonlarınıza renk ve dolayısıyla tat katmak için sabırsızlanıyoruz. Tüm bu kusursuz hizmet ve ürünlere sahip olabilmek için aşağıda belirtilen talep formunu doldurabilir, istek ve arzularınızı bizlere iletebilirsiniz.

“Shine food by portaxe”
Neden Shine Food ?

Kaliteyi ve özeni tek bir bölmeli sunum tabağına ( tabldot yemek ) sığdırabiliyoruz. Bunun dışında kaliteli ve işini özenle yapabilen bir personellere sahibiz. Bir kez bizi tercih edin ve bir daha başka yere bakmayın!

Hijyenik mi?

Şirketimizin konusu yemek ve mekanlar üzerine olduğu için bu işlerden hijyeni ayırırsak asla olmazdı, nasıl kurunun yanında fasulye ise yemeklerimiz dendiğinde de hijyen direkt akla gelir. Yemek fabrikamızın da özenli bir şekilde temizlendiğine dikkat çekiyoruz.

Peki ya aşçılar?

Standart olarak büyük restaurantların şefleri ve aşçıları ile çalışmaktayız. Yiyeceklerimizin bir kez tadına baktığınız zaman bunu zaten kavrayacaksınız !

Sipariş Talebinizi Oluşturun Anında Dönelim!

Oluşturacağınız ön sipariş talebi sonrası size daha iyi hizmet vermek adına arayacağız. Catering firmalarının öncüsü Shine Food ile sizde bir adım önde olun!
  Organizasyon yemekleri

  Lezzet dolu organizasyonlar için tercih edebileceğiniz en iyi adrestesiniz. Kaliteli ve markalı ürünlerle hazırlanan çeşitli, lezzetli ve malzemeden kaçılmayacak ürünler ortaya koyulmakta, sizlere sunulmaktadır. Tüm bu kaliteli hizmete ve lezzete uygun fiyatlara kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Organizasyon yemekleri, misafirleri memnun edecek statü de olmalıdır, gelin biz bu statüyü sizler için sağlayalım. Kokteyl ve brunchlara özel hizmet Shine Food‘da !

  Organizasyon alanında verilen hizmet bizce dikkate alınır ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusun da hareket edilir. Kesinlikle kaliteli ve özgüvenli işçilik hizmeti sizlere sunulmaktadır. Shine farkıyla oluşturulan ve alanında uzman şeflerimizin ve aşçılarımızın kontrolünde ki menüler sizlerin beğenisine sunulur, gerekirse tadım yaptırılır ve bu doğrultu da seçim yaptırılır. Elimizden gelen her şeyi bütün imkanlar göz önüne alınır ve kullanılır. Kokteyl hizmeti, brunch, coffee break ve de set menü yemek olgusu önemle düzenlenir ve bu tür etkinlikler ilmek ilmek işlenir. Bunları topladığımız da sizler için kusursuz ve muazzam bir hizmet sunulmuş olur.

  Sunuma önem veriyorsanız bizle çok mutlu olacaksınız! Kalitemizden ödün vermeden en güzel malzemelerle ortaya konmuş ürünleri etkinliğinize göre süsler ve istenilen saat aralığında hizmete sunarız. Ortak çözümler ile organizasyonlar yürütülür. Böylelikle etkinlikte veya etkinlik alanında çıkabilecek problemlerin önüne geçilmiş olunur. Bizim adımıza çalışan her personel sigortalı ve standartlara uygun olmakla birlikte, gerekli hizmetler için alınan hijyen belgesi ve diğer belgeler bizi bu alanların tümün de güvenilir kılmaya yeterlidir. Elimiz de her türden üretim mevcuttur. Şatafatlı bir görünüm veyahut sade bir servis mi? Aradığınız her şey kesinlikle bizde! Verdiğiniz ücretin hakkını dört dörtlük vereceğimiz gibi bu fiyatlara bu tarz kaliteyi ve hizmeti bulamayacağınızı düşünmekteyiz. Her şey sizler için uygun hale getirilir ve yönlendirilmeleriniz ile gerekirse uzman ekibimizce yapılan yönlendirmeler ile etkinliğiniz emin adımlarla belirlenen saate kadar kusursuz bir şekilde ilerler. İş bitiminde alan opsiyona göre bizim tarafımızdan tertemiz bir biçimde bırakılır. Hızlı ve güvenilir hizmetin adresi olmakla gurur duymaktayız. Elit personellerimiz ile kadın veya erkek garson ve aşçılarımız alanlarda hizmetinizde olacaklardır.

  Organizasyon Catering Nedir?

  Organizasyonlar, iş toplantıları, düğünler, doğum günleri veya özel etkinlikler gibi çeşitli nedenlerle düzenlenen eğlenceli ve anısı kalıcı olaylardır. Ancak, ağırlamak ve yeme içme hizmetlerini organize etmek, stresli ve yorucu bir süreç olabilir. Catering organizasyon, bu yükü hafifletmenin en iyi yollarından biridir.

  Misafirlerinize kaliteli yemekler sunmanın yanı sıra, zamanınızı ve enerjinizi de tasarruf etmenizi sağlar. Catering şirketleri, size ve misafirlerinize uygun yemekler sunmak için profesyonel bir ekip ve en kaliteli malzemeleri kullanır. Ayrıca, masaların ve sandalyelerin düzenlenmesinden, gereken malzemelerin hazırlanmasına kadar her aşamada size yardımcı olurlar.

  Organizasyon catering hizmeti, size ve misafirlerinize en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Misafirleriniz, yemeklerin lezzetli ve sunumunun güzel olduğunu fark ederken, siz de rahat ve keyifle eğlenmenizi sağlar. Ayrıca, catering şirketleri, farklı diyet veya beslenme gereksinimlerine uygun özel menüler sunabilir ve herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

  Organizasyon catering, size ve misafirlerinize en iyi hizmeti sunmanın yanı sıra, aynı zamanda zamanınızı ve enerjinizi de tasarruf etmenizi sağlar. Bu, düzenlediğiniz olayın keyifle ve stresiz bir şekilde geçmesine yardımcı olur.

  Kendinizi ve misafirlerinizi rahatlıkla ağırlamanız için mükemmel bir yoldur. Profesyonel bir ekip tarafından sunulan kaliteli yemekler ve düzenli hizmet, misafirlerinizin memnuniyetini ve eğlencenizi garantiler.

  Kullandığımız Markalar

  erpilic
  tamek
  namet
  lezita
  tat
  komili
  sutas

  Referanslarımız

  kanaldshinefood
  erlerfilmshinefoood
  arcfilmshinfood
  akenerjishinefood
  ayyapimshinefood
  kulturasshinefood
  trtshinefood
  acev
  adriyatik
  aiesec
  anadolu
  atasay
  atlante
  Audi