Mevlüt Yemeği

Mevlüt ya da Mevlit Yemeği

En kaliteli mevlüt yemeği Shine Food ayrıcalığıyla özenle getirilir ve lezzete doyum olmaz. Bu özel günleri çok önemser ve her ayrıntıya dikkat ederiz!

Hijyenik mi?

Şirketimizin konusu yemek ve mekanlar üzerine olduğu için bu işlerden hijyeni ayırırsak asla olmazdı, nasıl kurunun yanında fasulye ise yemeklerimiz dendiğinde de hijyen direkt akla gelir. Yemek fabrikamızın da özenli bir şekilde temizlendiğine dikkat çekiyoruz.

Peki ya aşçılar?

Standart olarak büyük restaurantların şefleri ve aşçıları ile çalışmaktayız. Yiyeceklerimizin bir kez tadına baktığınız zaman bunu zaten kavrayacaksınız !

Sipariş Talebinizi Oluşturun Anında Dönelim!

Oluşturacağınız ön sipariş talebi sonrası size daha iyi hizmet vermek adına arayacağız. “Mezuniyet yemeklerinin tek ve vazgeçilmez adresiyiz!”


  Mevlit Yemeği ya da Mevlüt yemeği nedir?

  Mevlüt yemeği genelde tavuk ve pilavın eşlik ettiği menüler biçiminde oluşsa da isteğe göre değiştirilebilir. Mevlit: Özel dini günlerde (sünnet, asker uğurlama, bir ölümün 40. gününü yad etme gibi) veya kutsal gecelerde, Hz.Muhammed’in doğumu, kutsal kişiliği, miracı gibi olağanüstü anlatı ve mitoslarla bezenmiş, gerçeküstü olayları anlatan edebî metinlerin makam ve usül ile okunmasıdır. Halk arasında Mevlüt olarak dile getirilse de asli okunuşu “Mevlit” şeklindedir. Mevlit yemeği pide vb atıştırmalık aperatif yiyeceklerden de oluşabilir.

  4 gozlu yemek kabi
  #mevlityemeği

  Mevlit Yemeği

  Mevlit yemeği Tavuk pilav ve pide gibi yiyeceklerden oluşuyor olsa da, kimi zaman bu istekler doğrultusunda et yemekleri mevlit yemeği şeklinde de istenebilmektedir. Shine Food olarak bu özel günlerde sizlere en kaliteli ve uygun fiyatlı son derece hijyenik mevlit yemeği servisi sağlamaktayız. Kaliteli mevlit yemeğinin adresi her zaman olduğu gibi Shine Food! Uygun fiyatlara elde edebileceğiniz en iyi mevlüt yemeği burada! hemen siparişinizi oluşturun fiyatlandırmayı beraber yapalım.

  Mevlit Yemeği Hizmeti

  Mevlit yemeği hizmeti, Shine Food’un kaliteli ve iş bilir personeli ile birlikte lezzetli ellerden çıkan yemeklerle bir bütün halinde hizmetinize sunulur ve bu özel günlerde en ihtiyaç duyulacak her türlü ekipman tarafınıza istek dahilinde tahsis edilir ve tüm bunlar inanılmayacak derecede uygun fiyatlara yapılır. Kaliteli mevlit yemekleri için adresiniz belli! elin en uygun fiyatlarla kaliteli mevlit yemeğiniz istediğiniz alana gelsin gerekirse servis edelim. Kaliteli mevlit yemeği hizmeti Shine’da !

  shinefoodphoto
  #mevlityemeği

  Mevlüt yemeği

  Mevlütlerin vazgeçilmezi mevlüt yemeği istediğiniz alanlara getirilir, dağıtımı yapılır ve kusursuz hizmet verilir. Shine Food ayrıcalıklarına vakit kaybetmeden başvurun ve bu hizmetten geri kalmayın. Mevlüt yemeklerinin olmazsa olmazı Shine’da

  Sistemimiz nasıl çalışır?

  İlk Adım

  Ürünlerimizin teslimat günleri, öğünleri, kişi sayısı ve opsiyonları tarafınızca belirlenir. (Bunun için sitemiz üzerinden sipariş oluşturabilir veya bizi doğrudan arayabilirsiniz.)

  İkinci Adım

  Şef ve ustalarımızca hazırlanan, üst düzey lezzet kalitesi ve sağlıklı olup ayrıca sürekli olarak her gün değişen 4 çeşit sıcak yemek ve yan ürünlerle birlikte kullan-at yemek kaplarında sağlıklı ve hijyenik koşullarda ve sağlıklı ürünlerle artı olarak plastik kullan-at servis setleri ile size tam güvenli şekilde gönderime hazır hale getirilir.

  Üçüncü Adım

  Sıcaklığı yaklaşık 4 saate kadar koruyabilen termo kutularımız ile yemekleriniz şirketinize, usta şoförlerimizce düzgün ve hızlı bir şekilde ulaştırılır.

  Kullandığımız Markalar

  erpilic
  tamek
  namet
  lezita
  tat
  komili
  sutas

  Referanslarımız

  kanaldshinefood
  erlerfilmshinefoood
  arcfilmshinfood
  akenerjishinefood
  ayyapimshinefood
  kulturasshinefood
  trtshinefood
  acev
  adriyatik
  aiesec
  anadolu
  atasay
  atlante
  Audi