Tabldot Yemek

Neden Shine Food ?

Kaliteyi ve özeni tek bir bölmeli sunum tabağına ( tabldot yemek ) sığdırabiliyoruz. Bunun dışında kaliteli ve işini özenle yapabilen bir personellere sahibiz. Bir kez bizi tercih edin ve bir daha başka yere bakmayın!

Hijyenik mi?

Şirketimizin konusu yemek ve mekanlar üzerine olduğu için bu işlerden hijyeni ayırırsak asla olmazdı, nasıl kurunun yanında fasulye ise yemeklerimiz dendiğinde de hijyen direkt akla gelir. Yemek fabrikamızın da özenli bir şekilde temizlendiğine dikkat çekiyoruz.

Peki ya aşçılar?

Standart olarak büyük restaurantların şefleri ve aşçıları ile çalışmaktayız. Yiyeceklerimizin bir kez tadına baktığınız zaman bunu zaten kavrayacaksınız !

Sipariş Talebinizi Oluşturun Anında Dönelim!

Oluşturacağınız ön sipariş talebi sonrası size daha iyi hizmet vermek adına arayacağız. Tabldot yemek firmalarının öncüsü Shine Food ile sizde bir adım önde olun!

  4 gozlu yemek kabi
  #tabldot

  Tabldot Yemek Nedir?

  Tabldot kelimesi Fransızcadan Türkçeye uyarlanan “Misafir sofrası” anlamına gelen kelimedir. Tabldot yemek çeşitleri 4 veya daha fazla yemek çeşidinden oluşabilirler. Tabldot yemek denince akla, plastik veya metal hazneleri olan yemek tabağını andıran tipteki materyaller gelir. Catering firmalarının sıkça kullandığı bu materyaller ile yemekler sıcak ve lezzetli servis edilir.

  Tabldot Yemek

  Tabldot yemek hizmeti veren firmalar genelde bu yemekleri 4 veyahut 5 çeşit şeklinde sunarlar. Bu şekilde şirketlere veya organizasyonlara yemek hizmeti sunulmaktadır. Tabldot günümüzde çokça yaygın bir hizmet türüdür. Shine Food Catering bünyesinde sizlere tabldot hizmeti de sunmakta ve bu işi özenle yapmaktayız. Tabldot yemek denince akla gelen öncü firma olmaktan gurur duyuyoruz!

  Taşıma Yemek

  Tabldot ile taşıma yemek hizmetimiz şirketleriniz de harikalar yaratacak şekilde dizayn edilmiştir. Kalitenin öncü firmalarından olarak, taşıma yemek hizmetimize çokça güvenmekteyiz. Siz müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak en kaliteli malzemeler ile bezenmiş muazzam menülerimizi taşıma yemek konsepti ile buluşturup size ulaştırmaktayız. Şirket yemeğini en iyi şekilde ayağınıza kadar getirmekteyiz.

  shinefoodphoto
  #tabldotyemek

  Tabldot Yemek Hizmeti

  Shine Food Catering, Tabldot yemek hizmetini kusursuz bir şekilde vermektedir. Tabldot için öncü firmayız. Şirketlere tabldot yemek ve organizasyonlara tabldot yemek hizmetimiz mevcuttur. Tabldot yemek için doğru adrestesiniz!

  Sistemimiz nasıl çalışır?

  İlk Adım

  Ürünlerimizin teslimat günleri, öğünleri, kişi sayısı ve opsiyonları tarafınızca belirlenir. (Bunun için sitemiz üzerinden sipariş oluşturabilir veya bizi doğrudan arayabilirsiniz.)

  İkinci Adım

  Şef ve ustalarımızca hazırlanan, üst düzey lezzet kalitesi ve sağlıklı olup ayrıca sürekli olarak her gün değişen 4 çeşit sıcak yemek ve yan ürünlerle birlikte kullan-at yemek kaplarında sağlıklı ve hijyenik koşullarda ve sağlıklı ürünlerle artı olarak plastik kullan-at servis setleri ile size tam güvenli şekilde gönderime hazır hale getirilir.

  Üçüncü Adım

  Sıcaklığı yaklaşık 4 saate kadar koruyabilen termo kutularımız ile yemekleriniz şirketinize, usta şoförlerimizce düzgün ve hızlı bir şekilde ulaştırılır.

  Kullandığımız Markalar

  erpilic
  tamek
  namet
  lezita
  tat
  komili
  sutas

  Referanslarımız

  kanaldshinefood
  erlerfilmshinefoood
  arcfilmshinfood
  akenerjishinefood
  ayyapimshinefood
  kulturasshinefood
  trtshinefood
  acev
  adriyatik
  aiesec
  anadolu
  atasay
  atlante
  Audi

  Tabldot

  Catering firmamız şirketlere yemek veren nezih bir firmadır. Şirketlere tabldot yemekte nitelikli personel farkı göze çarpmaktadır. Usta şef ve aşçılarımızın hazırladığı yemekleri isteğe bağlı olarak kapalı yemek veya tabldot yemek veyahut açık yemek şeklinde servis ediyoruz. Tabldot yemek için en doğru tercih “Shine Food Catering