Fuar yemekleri

Fuar Yemekleri Shine Food !

Fuar Yemekleri denince akla Shine Food gelir, dilediğiniz alanda dilediğiniz zaman diliminde yanınızdayız!

Hijyenik mi?

Şirketimizin konusu yemek ve mekanlar üzerine olduğu için bu işlerden hijyeni ayırırsak asla olmazdı, nasıl kurunun yanında fasulye ise yemeklerimiz dendiğinde de hijyen direkt akla gelir. Yemek fabrikamızın da özenli bir şekilde temizlendiğine dikkat çekiyoruz.

Peki ya aşçılar?

Standart olarak büyük restaurantların şefleri ve aşçıları ile çalışmaktayız. Yiyeceklerimizin bir kez tadına baktığınız zaman bunu zaten kavrayacaksınız !

Sipariş Talebinizi Oluşturun Anında Dönelim!

Oluşturacağınız ön sipariş talebi sonrası size daha iyi hizmet vermek adına arayacağız. Tabldot yemek firmalarının öncüsü Shine Food ile sizde bir adım önde olun!

  reklamlishinefoodpsd
  #tabldot

  Fuar Yemekleri

  Fuar yemekleri hizmeti vermek zor ve zahmetli bir iş olup Shine Food Catering bu işin üstesinden en iyi şekilde gelmektedir. Fuar yemekleri istediğiniz fuar alanına gelir ve istediğiniz alanda kurulum sağlanır. Gerekiyorsa masa, sandalye, çay makinası ve kahve makinası gibi olmazsa olmaz demirbaşlar tarafınıza sağlanır. Fuar yemeği denince akla gelen öncü firmamız; istediğiniz şekilde hizmet verir ve fuar alanınıza renk katar!

  Fuar Yemeklerinin Avantajları Nelerdir?

  Fuar yemekleri tarafınıza sağlanmasında ki en temel amaç fuarınıza renk katmak ve memnuniyet seviyesini arttırmaktır. Bu size sağlanan en büyük avantaj olacaktır. Fuar için taşıma yemek hizmeti almanız sizin yararınıza olacağı gibi kurumsal kimliğiniz sağlamlaşacaktır. Ayrıca alanınıza yemek hizmetinin yanı sıra avantaj sağlayacak en büyük etmen çay ve kahve makinalarıdır.

  Fuar

  Fuar Nedir? sorusunun yanıtı çok nettir; Fuar, işletmelerin öz ticaretini geliştirme amacıyla belirli bir süre adına kurulan pazar tipine denir. Alıcıları ve satıcıları bir araya getirerek iş anlaşmaları yaptıkları bu pazarlar, genellikle aynı yerlerde ve düzenli aralıklarla, her sene/sezon benzer zamanlar da belirli alanlara yapılan tanıtım için oluşturulan kurulumlar olarakta geçer. Bu gösterimler tek bir iş koluna ya da belirli bir iş kolunun tek bir dalını konu alabileceği gibi her türden ürü veya hizmeti de kapsayabilmektedir. Fuar alanları devletin oluşturduğu konferans bölgeleri, avm veya şirketlerin ortaklaşa tuttuğu alanlardan oluşabilmektedir. Fuar yemekleri, Fuar organizasyonları veya Fuar kurulumları için size tek bir adres yetecektir. Bu adres net olarak “www.shinefood.com.tr” dir.

  Sizde Fuar Yemekleri Hizmetimizi istiyorsanız bizden teklif alabilirsiniz!

  Taşıma yemek, açık yemek ve paket yemek modellerimiz ile siz de işletmenize değer katmak istiyorsanız; Bizle iletişime geçin anında hizmet verelim! Şirket yemekleri, inşaat şantiyelerine yemek, organizasyonlara yemek veya setlere yemek hizmetini en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.