“Dışarı da yemeyip nasıl bir avantaj elde edeceğiz ki?” diyorsanız;

Usta şef ve aşçılarımız tarafından bir tür lezzet bombası haline getirildikten sonra paketlenecek ve hızlıca size ulaştırılacaktır. Bunun en güzide avantajı ise dışarı çıkıp harcayacağınız zamandan tasarruf ettirecek ve pahalı +hijyene önem vermeyen restaurant vb. kuruluşlarla riske girmeyeceksiniz. Şeffaf kilitli kutulara yerleştirilen yiyecekler, termal özellikte ki ısı geçirmez kutulara ürünler yerleştirilir. Ve Hijyenik araçlarımıza yüklenen yiyecekler işletmenize veya şirketinize ya da setlerinize temiz bir şekilde tamda aradığınız ve bize “şu saat” dediğiniz saatte getirilir. Bu zor pandemi sürecinde emin olun ki sizler için en sağlıklı şartları oluşturuyoruz. Uygun fiyatlarımız için bizi arayıp bilgi alabilir veya formu doldurup bizim aramamızı sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyoruz !

Şirketiniz için yemek mi arıyorsunuz?

Kurumsal firmalarınıza (en az 10 kişilik) doyurucu, hijyenik, sağlıklı ve bir o kadar da lezzetli yemekler mi arıyorsunuz? bütün cevaplarınızı şuan burada alacaksınız ! bize ulaşın, sınırsız fırsatlarımızdan siz de yararlanın !

Aşçılarınız nasıl diyorsanız;

Genel olarak büyük restaurantların şefleri ve aşçıları ve diğer çalışan kadrosu ile çalışmaktayız. Yiyeceklerimizin bir kez tadına baktığınız zaman bunu zaten net olarak farkedeceksiniz.

Sıcak Yemek Aboneliği İçin Teklif Alın!

Kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanarak bunları harmanlayan usta aşçılarımızın çıkartmış olduğu lezzeti dillere destan harika menülerimiz için fiyat almak istiyor musunuz? o halde numaranızı bırakın biz sizi arayalım !

  sicakyemekaboneligi
  #sıcakyemekaboneliği


  İstanbul Sıcak Yemek Aboneliği

  Shine Food ile İşletmelerinize aylık sıcak yemek aboneliği yapalım üstelik bunu yaza özel %20 daha uyguna yapalım! İddia ediyoruz en kaliteli ve uygun fiyatlı Catering firmasıyız.

  Web: www.shinefood.com.tr
  Tel: 0216 820 66 67
  GSM: 0530 153 14 57

  #catering #sıcakyemek #abonelik 
  #sıcakyemekaboneliği #kaliteli
  #indirim #yemek #katering 
  #yemekşirketi #uygunfiyat


  Daha fazla bilgi için ınstagram adresimiz

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Kaliteli ve leziz menüler indirimde! Detaylı bilgi için bize ulaşın.

  Bizi Arayın